SFilm nedir?

SFilm, yüksek kaliteli video içeriğine anında ulaşmanızı sağlayan, premium bir içerik hizmetidir.

SFilm hangi platformlarda çalışmaktadır?

Yüzlerce içeriğe ücretsiz olarak ulaşmanızı sağlayan bu servis, Samsung marka Android tabanlı cihazlarda çalışmaktadır.

SFilm ücretli bir hizmet midir?

SFilm hizmeti dahilindeki içerik, Samsung Electronics Türkiye tarafından, kullanıcılarına, Hesap Aktivasyou işlemlerini gerçekleştirmiş olmaları koşulu ile, 6 (altı) ay boyunca ücretsiz olarak sunulmaktadır. Hesap Aktivasyonu için göndereceğiniz kısa mesaj, operatörünüz tarafından, tarifeniz dahilinde ücretlendirilmektedir. Hesap Aktivasyonu işlemi gerçekleştirildiği sırada, kullanıcının cep telefonuna, işlemin gerçekleştiğini belirten bir kısa mesaj gönderilmektedir. Bu kısa mesajın içeriğinde, ücretsiz kullanım hediyesinin hangi tarihe kadar geçerli olacağı belirtilmekte olup, belirtilen tarihten itibaren, kullanıcının sağladığı cep telefonu numarasına ait hattı üzerinden, aylık 4 (dört) TL tutarında ücretlendirilmeye başlanır.

Eğer, söz konusu tarih itibariyle geçerli olarak, ücretlendirilecek hizmeti kullanmaktan vazgeçmeyi dilerseniz, belirtilen tarihten önce, 6662 numarasına, "IPTAL" yazıp göndererek, üyeliğinizi iptal edebilir, operatörünüzün, tarifeniz üzerinden ücretlendireceği kısa mesaj ücreti haricinde, ileriye ya da geriye dönük herhangi bir ücret ödemeksizin, üyeliğinizi iptal edebilirsiniz

Hesap Aktivasyonu işlemi nedir?

Hesap Aktivasyonu, SFilm Hesabınızın, gerçek bir kişi olarak sizinle eşleştirilmesini ve Samsung Electronics Türkiye'nin, SFilm uygulaması dahilindeki içeriği altı ay boyunca ücretsiz olarak izlemenize olanak veren hediyesinden faydalanmanızı sağlar.

Hesap Aktivasyonu, kısa mesaj yolu ile gerçekleştirilmekte olup, her SFilm hesabı için yalnızca bir defaya mahsus olarak gerçekleştirilmektedir. Aktive ettiğiniz SFilm Hesabınızın size sunduğu olanakları, aynı hesapla, başka cihazlar üzerinden giriş yapmanız durumunda, yeniden Hesap Aktivasyonu yapmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Bir cep telefonu numarası ile yalnızca bir defa Hesap Aktivasyonu gerçekleştirebileceğinizi, aynı cep telefonu numarasını yeniden kullanamayacağınızı hatırlatmak isteriz.

İzlemek istediğim içerik yüklenemiyor ya da yavaş yükleniyor, takılarak oynatılıyor.

SFilm Uygulaması dahilinde izlemek istediğiniz içerik, cihazınıza, internet bağlantınız üzerinden, gerçek zamanlı olarak aktarılmaktadır. Video içeriği, aktarılan veri boyutu yüksek olduğundan dolayı, düşük hızlı bağlantılar üzerinden kullanılması durumunda yüklenmek için zaman alabilmekte ya da belli aralıklarla, yüklenmek için asılı kalabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşıyorsanız, mümkünse, daha hızlı bir internet bağlantısı kullanarak uygulamamıza erişmenizi tavsiye ediyoruz.

Uygulamayı mobil ağ (4G/3G/EDGE/GPRS) üzerinden kullanırken, veri ücreti öder miyim?

SFilm Uygulaması dahilinde izlemek istediğiniz içerik, cihazınıza, internet bağlantınız üzerinden, gerçek zamanlı olarak aktarılmaktadır. Uygulamamızı, Mobil Ağ üzerinden bağlanarak kullandığınızda, operatörünüz, veri aktarım tarifeniz üzerinden ilgili ücretlendirme yapabilir.